Forum Al PaylaSim Hizmetleri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum Al PaylaSim Hizmetleri

PaylaSımda Tek Gercegiz

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapÇete

PELERİN'Lİ CLAN başkanı olman İSTEYENLER OKUSUN(ANLATIM)

YazarMesaj
T@T@R
Admin
Admin
T@T@R

PELERİN'Lİ CLAN başkanı olman İSTEYENLER OKUSUN(ANLATIM) Empty
MesajKonu: PELERİN'Lİ CLAN başkanı olman İSTEYENLER OKUSUN(ANLATIM)   PELERİN'Lİ CLAN başkanı olman İSTEYENLER OKUSUN(ANLATIM) EmptyPtsi Ara. 22, 2008 5:49 pm

Öncelikle herkeze slmlar olsun ben chyper da oynuyordum oynuyordum diyorum çünkü bıraktım knight ı şimdi benim gibi çoğu kişinin hayalide PELERİNLİ CLAN başkanı olmak benim oyunda tek olmak istediğim şey buydu ve oldumda clan ımın adı : LACOSE di şimdi clanbaşkanı olmak isteyenlere anlatıcam
1-)Şimdi gennelikkle lvl 60 -62 ler için yazıorum öncelikle eğer np niz yoksa kesinlikle oyunda bi ark olması lazm np si bol olan eğer yoksa birisinden rica edin 2 gün clan ımda kalırmısın diye genelikle evet derler alcağınız adamın np si 140k+ olmalı grade 3 için adamı aldınız ve 24 saat sonrada grade 3 oldunuz şimdi gelelim pelerin almaya benim önerim pelerinli bi clan ın alt clan ı olun ilk başta ki onlar size yardım edsin eğer olduysanız alt clan üst clan başkanından rica edin bana yardım edermisin diye size 2 wariar yollasa yeter healer bulmak kolay zaten ama kesinlikle söylüyorum pelerin görevine giderken sizde koxp olması lazm çünkü garanti veriorum%90 anahtarı çalarlar KESİNLİKLE KOXP OLMALI...... eğer yok ben alt clan olmadan pelerin alcam diyorsanız yaklaşık 5-10 arası abiss fire alın ve 2 warair 62+ olsa yeter ve yakın bi arkadaşınızdan koxp lu bir healer olması lazm öyle kese bilirsiniz
2-) yol BU YOLU KESİNLİKLE ÖNERMİORUM AMA SÖYLİYCEM eğer oyunda tek hayaliniz pelerinli clan başkanı olmaksa ve yukarda dediğimi yaptınız ve işey yaramadıysa bu yol biraz kural duşı ama başka amacınız yoksa yapıcaksınız bu yolda gine sizin en yakın arkadaşınız koxp olca yada oto kutu toplayan bişey olcak pelerin görevine girin ve ölün öldükten sonra sizden sonra gelen pelerin görevine gelen clan ın atı kesmesini bekleyin atı kestikten sonra anahtar size gelecek ve peleirn alabilceksiniz ama bu yol çok şerefsizce ve tavsiye etmem ama tek hayaliniz buysa hedefe giderken yolunuza çıkan kimseyi tanımıycaksınız.......

Size benden 2 öneri bunlar size bağlı hangisini yapmak ama çok üzücüde olsa pelerinli clan başkanı olmak istiyorsanız oto kutu programı lazm bu çok acı bi gerçek eğer kulan mazsanız anahtarı çalarlar tekrar tekrar gidersiniz ama sonuç gine aynı olur anahtar yokkk...... umarım yardımcı olmuşundur YORUMLARINIZI EKSİK ETMEYİN 2.MADEDEN DOLAYI KIRILAN ARKADAŞLARDAN ÖZÜR DİLERİM
http://joker.benimforum.biz

PELERİN'Lİ CLAN başkanı olman İSTEYENLER OKUSUN(ANLATIM)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Şeffaf Clan Sembolleri