Forum Al PaylaSim Hizmetleri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum Al PaylaSim Hizmetleri

PaylaSımda Tek Gercegiz

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapÇete

Face Of The Death (1978) +21 Tüm dünyada yasaklanan film kalbi olan izlemesin !

YazarMesaj
T@T@R
Admin
Admin
T@T@R

Face Of The Death (1978) +21 Tüm dünyada yasaklanan film kalbi olan izlemesin ! Empty
MesajKonu: Face Of The Death (1978) +21 Tüm dünyada yasaklanan film kalbi olan izlemesin !   Face Of The Death (1978) +21 Tüm dünyada yasaklanan film kalbi olan izlemesin ! EmptyCuma Kas. 14, 2008 7:30 pm

BUNU IZLEDIGINIZ ZAMAN BAKTIGINIZ BÜTÜN KORKU FILMLERI YANINDA HICTIR BELKIDE INSAN OLDUGUNUZDAN UTANACAKSINIZ INSAN OGLUNUN NEKADAR ZALIM OLDUGUN ISPATIDIR BEN BU ISIN ICINDEYIM BU BAKTIGINIZ HIC BIRSEY DEMIYORUM DAHA KÖTÜLERIDE VAR AMA KOYAMAM ! SIZ SIZ OLUN SAKINA SAKIN BU YALN DÜNYADA KARINCAYI BILE INCILTMEYIN ZAMANI OLAN SONUNA KADAR IZLESIN AMA SAKIN 16 YAS ALTI KALBI OLAN IZLEMESIN

FILMIN YASAKLANMA SEBEBI SANIRIM GERCEK CESETLER ÜZERINDE CALISILMASIDI 100 de 1000 gercek dir üzerinde calistiklari gercek insanlardir ama ölü insanlardir ben biraz baktim midesi olan baksin ölümü bütün yasiyan varliklar elbet eryada gec tadacaktir önemli olan arkanda güzel seyler birakmaktir bence

http://joker.benimforum.biz

Face Of The Death (1978) +21 Tüm dünyada yasaklanan film kalbi olan izlemesin !
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 2 Super Film Birden
» 72. kouş Kadir İnanır Film İzle..
» Tatar Ramazan Sürgünde Film izle indirmeden !