Forum Al PaylaSim Hizmetleri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum Al PaylaSim Hizmetleri

PaylaSımda Tek Gercegiz

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapÇete

Güzel Sözler

YazarMesaj
Aktütün_Şehitleri
Admin
Admin
Aktütün_Şehitleri

Güzel Sözler Empty
MesajKonu: Güzel Sözler   Güzel Sözler EmptyPaz Ekim 12, 2008 6:22 pm

İsmini telefonumdan , resmini bilgisayarımdan sildim ama seni kalbimden silemedim ....

Hani özlemek varya... Yokluğuna dayanamayıp için için yanmak, Varlığında ise bir türlü ona doyamamak.. Ama yinede hep özlemek, özledikçe sevmek, sevdikçe özlemek.. Her anında o aşkı yüceltmek.. insan sevince anlıyor bunları; Aşkın diğer adı özlemekmiş! seni herşeyden çok seviyorum...

Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar etkileyici,çekici ve güzelsin ama aranızda tek fark var onlar milyonlarca sen bir tanesin...

Hayatta iki kör tanıyorum ; 1.'si senden başkasını görmeyen ben, 2.'si beni göremeyen sen...

Aşkın Kalbindeyse Mutluluğun Elindeyse İstediğin İki Kelime İse Seni Seviyorum...

Aylar Geçsede Yıllar Geçsede Bir Ömür Böyle Gitsede Seni Unutamam...

Gül nedir ki? Solup gider. Gün nedir ki? Gelip gider. Ateş nedir ki? Söner biter. Ama sana olan sevgim sonsuzdur, ancak mezarda biter...

Hayatta üç şeyi sevdim; seni, kalbimi, ümit etmeyi...Seni sevdim, sensin diye, kalbimi sevdim, seni sevdi diye, ümit etmeyi sevdim, Belki seversin diye...

Güzel Sözler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Komik Sözler